Poznaj nas

Gosia Kosieradzka-Wiejak

Gosia Kosieradzka-Wiejak

Licencjonowana trenerka personalna

Zawodniczka sportów sylwetkowych. Mistrzyni Polski debiutantek i vice-mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym. 

Licencjonowany trener personalny z wieloletnim stażem treningowym (od 2014 r. Crossfit, trening siłowy ,wspinaczka sportowa). Prywatnie również zagorzała pasjonatka gór. Zdobywczyni kilku czterotysięczników, między innymi dachu Europy tj. Mont Blanc ( 4809 m n.p.m.).

Jeszcze kilka lat temu, kiedy sport był moją największą pasją i odskocznią od codzienności, pracowałam w biurze na pełen etat i marzyłam o pozostaniu pełnoetatowym trenerem personalnym. Dzisiaj prowadzę własne studio treningu personalnego i jestem autorką programu treningowego Fitmaszyna, który poświęcony jest w rzeźbieniu kobiecej sylwetki i poprawie ogólnej sprawności fizycznej.

Zanim zdecydowałam się na zawód trenera personalnego, zaczęłam od najważniejszej metamorfozy czyli przemiany swojej sylwetki. Dzięki treningom i ciężkiej pracy udało mi się zrzucić zbędne kilogramy (–12kg) i stać się fitmaszyną! Wierzę, że zmiany można osiągnąć tylko w długofalowy sposób.

Treningi dostosowuję indywidualnie do każdej osoby i jej potrzeb. Przekażę Tobie ogrom motywacji, wiedzy i wszelkie narzędzia, niezbędne  do osiągnięcia wymarzonego celu.

Kacper Wiejak

Kacper Wiejak

Trener personalny

Od najmłodszych lat związany byłem ze sportem. Absolwent wychowania fizycznego. W wieku 11 lat rozpoczął przygodę z olimpijskim podnoszeniem ciężarów. Zdobywca 11 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Byłem również członkiem Kadry Narodowej i miałem przyjemność reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Głównie zajmuję się szeroko pojętym treningiem siłowym i nauką techniki podnoszenia ciężarów, ale również budowaniem i modelowaniem sylwetki. Potwierdzeniem tego jest mój start w debiutach i zajęcie pierwszego miejsca. 

W czasie swojej kariery trenerskiej miałem zaszczyt i przyjemność pracować z czołowymi zawodnikami Crossfit w Polsce.

Pracowałem również w jednej z najlepszych klinik medycznych i rehabilitacyjnych Carolina Medical Center Warszawa. W klinice tej posiadłem także bardzo cenne doświadczenie w medycznym podejściu do treningu.

Do każdego podopiecznego zawsze podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem, charyzmą, ale i dużą dawką poczucia humoru!

Wyznacz swój cel, my pomożemy go Tobie zrealizować!