Poznaj nas

Gosia Kosieradzka-Wiejak

Gosia Kosieradzka-Wiejak

Trener personalny

Licencjonowany trener personalny z wieloletnim stażem treningowym Prywatnie również zagorzała pasjonatka gór i miłośniczka sportów ekstremalnych. Członek Polskiego Klubu Alpejskiego i Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego. Zdobywczyni czterotysięczników, między innymi dachu Europy tj. Mont Blanc ( 4810 m n.p.m.). Przygoda ze sportem zaczęła się właśnie od wspinaczki sportowej dlatego czasem zamiast treningu na siłowni chętnie zabierze Cię ściankę wspinaczkową byś również mógł poznać tajniki tego sportu!

Zanim zdecydowałam się pracować jako trener personalny, zaczęłam od najważniejszej  metamorfozy czyli przemiany swojej sylwetki. Dzięki treningom i ciężkiej pracy udało mi się zrzucić zbędne kilogramy( – 10kg) i stać się fitmaszyną!

Treningi dostosowuję indywidualnie do każdej osoby i jej potrzeb. Dam Ci motywację i wszelkie narzędzia, niezbędne do osiągnięcia wymarzonego celu.

Kacper Wiejak

Kacper Wiejak

Trener personalny

Od najmłodszych lat związany byłem ze sportem. Absolwent wychowania fizycznego. W wieku 11 lat rozpoczął przygodę z olimpijskim podnoszeniem ciężarów. Zdobywca 11 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Byłem również członkiem Kadry Narodowej i miałem przyjemność reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Głównie zajmuję się szeroko pojętym treningiem siłowym i nauką techniki podnoszenia ciężarów, ale również budowaniem i modelowaniem sylwetki. Potwierdzeniem tego jest mój start w debiutach i zajęcie pierwszego miejsca. 

W czasie swojej kariery trenerskiej miałem zaszczyt i przyjemność pracować z czołowymi zawodnikami Crossfit w Polsce.

Pracowałem również w jednej z najlepszych klinik medycznych i rehabilitacyjnych Carolina Medical Center Warszawa. W klinice tej posiadłem także bardzo cenne doświadczenie w medycznym podejściu do treningu.

Do każdego podopiecznego zawsze podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem, charyzmą, ale i dużą dawką poczucia humoru!

Wyznacz swój cel, my pomożemy go Tobie zrealizować!