Dwubój we Wrocławiu

Dwubój jako trening siłowy

Wszyscy fani dwuboju olimpijskiego wiedzą, że składa się on z dwóch oddzielnych technik, czyli rwania i podrzutu. Rwanie koncentruje się na bezpośrednim wyrzuceniu sztangi nad głowę, z przyjęciem jej na prostych rękach. Druga z nich polega na zarzuceniu sztangi na barki, a następnie wybiciu jej ponad głowę.  Oba ćwiczenia pozytywnie wpływają nie tylko na samą siłę fizyczną, ale również na wyrobienie u ćwiczącego wyczucia czasu – co jest niezwykle przydatne podczas synchronizacji przy ćwiczeniach wymagających skomplikowanych ruchów wielostawowych. Ponadto, dwubój poprawia pracę układu nerwowo-mięśniowego, co jest zawsze mile widziane. Dlatego też jest polecany jako trening siłowy, także dla osób ukierunkowanych na inne aktywności fizyczne.

Gdzie ćwiczyć dwubój we Wrocławiu?

Dwubój wymaga czasu i cierpliwości, ale efekty są warte poświęcenia. Dobrze jest jednak zacząć trenować pod okiem specjalisty w tym zakresie, dla jeszcze lepszych rezultatów. Z tego też powodu warto zwrócić uwagę na Pakiet Podnoszenie Ciężarów oferowany przez Wiejak Be Strong mieszczący się w centrum Wrocławia przy ulicy Starogranicznej. Oferta jest skierowana zarówno dla początkujących, chcących bliżej zapoznać się z Dwubojem, jak i do profesjonalistów chcących np. przygotować się do ważnych zawodów. Bez względu na to, do której kategorii ćwiczących należysz, trener personalny z WiejakBeStrong pomoże Ci zadbać o odpowiednią technikę zarówno podrzutu, jak i rwania, prawidłową rozbudowę masy mięśniowej oraz zadba o Twoje zdrowie. Zaskoczony? To prawda, że podczas treningów często zapomina się o podejściu medycznym do ćwiczeń, a jest ono równie ważne, co pozostałe części składowe. Dlatego w Wiejak Be Strong nie zapominamy o tym, wręcz przeciwnie, staramy się wprowadzić naszą wiedzę, również medyczną, w życie i uczynić Twój trening jeszcze skuteczniejszym! Zwłaszcza że Dwubój to doskonałe narzędzie do poprawy siły, mocy i eksplozywności, czyli trzy w jednym!

Prócz Pakietu Podnoszenie Ciężarów, można również skorzystać z treningu personalnego trwającego 60 minut, podczas którego ćwiczenia są dobierane do Twoich możliwości i potrzeb, w celu uzyskania długofalowych efektów, oraz treningu outdoor. Są to ćwiczenia na świeżym powietrzu w bezpiecznej strefie treningu. Również trwają 60 minut i mogą się odbywać w parku lub na boisku, w zależności od Twoich preferencji. Nie musisz się niczym martwić, wszystkie akcesoria są dostarczane przez trenera osobistego. Z obu opcji mogą korzystać również entuzjaści dwuboju, bo czemu nie?

Dodatkowym atutem Wiejak Be Strong jest sala do treningu personalnego wyposażona w sprzęt najwyższej jakości renomowanej marki Steelstorm. Jeśli więc chcesz ćwiczyć dwubój we Wrocławiu, ale nie wiesz jak zacząć lub szukasz profesjonalnego przygotowania do zawodów, przyjdź i sprawdź nas!

Wyznacz swój cel, my pomożemy go Tobie zrealizować!