Prowadzenie treningów indywidualnych we Wrocławiu

Chcesz postawić pierwszy krok na nowej drodze do szczupłej i umięśnionej sylwetki? Masz motywację, ale nie wiesz jak zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami fizycznymi? A może, wręcz przeciwnie miałeś już do czynienia ze sportem, ale potrzebujesz kogoś, kto popchnie cię do działania i pomoże osiągnąć wyznaczone cele? Dzięki współpracy z nami zmienisz swoje podejście do treningu. Powoli i skrupulatnie przeprowadzimy cię przez cały proces twojej metamorfozy, przekazując wiedzę oraz dbając o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Nasze studio WIEJAK be STRONG we Wrocławiu powstało z naszej ogromnej pasji do sportu i chęci przekazania naszych umiejętności szerszemu gronu. Jesteśmy FITparą, których zacięcie sportowe już od najmłodszych lat, doprowadziło do powstania własnej działalności, która skupia się promowaniu zdrowego trybu życia. Oboje jesteśmy licencjonowanymi trenerami personalnymi, którzy swoje doświadczenie i umiejętności zbierali latami. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z treningów indywidualnych, jesteś w dobrym miejscu.

Treningi indywidualne Wrocław 

Prowadzimy treningi personalne 1 na 1 lub z udziałem twojego partnera treningowego. Dlaczego warto skorzystać z takiej formy współpracy z trenerem? Trening indywidulany to w wielu przypadkach najefektywniejsza forma ćwiczeń. Trener może skupić się wyłącznie na Tobie i nie ma pod opieką całej grupy. To dobre rozwiązanie, także jeśli Ty wolisz ćwiczyć w małym gronie. Ćwiczenia bez nadzoru mogą prowadzić do nabrania złych wzorców ruchowych, co nie przynosi spodziewanych rezultatów, a co gorsza może prowadzić do bólu w trakcie treningu.

Nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia to prosta droga do kontuzji, dlatego warto już od początku przyswoić sobie poprawną technikę ich wykonywania. Dzięki naszemu wsparciu i wskazówkom trening będzie skuteczny i bezpieczny. Nasza wiedza z zakresu anatomii i fizjologii pozwala dobranie odpowiedniego planu treningowego, który będzie nastawiony na twój osobisty cel.

Prowadzenie treningów Wrocław

Współpraca z nami zaczyna się od drobiazgowej konsultacji, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej o twoich doświadczeniach ze sportem, możliwościach i potrzebach. Na jej podstawie ustalamy indywidualny plan treningowy, który przyniesie efekty, o które zabiegasz. Podczas prowadzenia treningu dbamy nie tylko o technikę, ale także odpowiednią atmosferę, która zmotywuje cię do większego wysiłku. Ćwiczenia z nami pokażą ci, że aktywność fizyczna może być przyjemna. Staramy się, abyś wyniósł ze współpracy nie tylko odmienione ciało, ale także zmienił swoje nawyki i podejście do zdrowego trybu życia. 

 

Wyznacz swój cel, my pomożemy go Tobie zrealizować!