Ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu?

W obecnych czasach coraz więcej uwagi przykładamy do zdrowego trybu życia oraz wzmożonej aktywności fizycznej. Jednym z najpopularniejszych sposobów na poprawę swojej kondycji jest wizyta na siłowni. Jednak pierwsze kroki dla osoby, która nigdy w życiu nie trenowała, mogą być ciężkie. Wykonywanie ćwiczeń w sposób prawidłowy i co ważniejsze, niezagrażający zdrowiu powinno być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem. Dlatego właśnie wsparcie trenera personalnego może mieć kluczowe znaczenie w odpowiednim korzystaniu z wszystkich maszyn, ale również w utrzymaniu odpowiedniej motywacji do ćwiczeń. Kto powinien skorzystać z usług trenera personalnego? Jakie zalety i korzyści niesie ze sobą możliwość wsparcia profesjonalisty? Ile kosztuje usługa trening personalny we Wrocławiu?

Kto powinien skorzystać z usług trenera personalnego? 

Trening personalny jest z zasady ukierunkowany na konkretne potrzeby klienta, który chce korzystać z usług trenera. Dlatego też istnieje bardzo wiele grup osób, które powinny skorzystać z usług trenera personalnego. Po pierwsze osoby, które są początkujący w obszarze dbania o zdrowy tryb życia. Podczas treningów z trenerem taka osoba może powiedzieć, czego oczekuje od swoich pierwszych treningów oraz poznać podstawowe zasady związane z ćwiczeniami na siłowni. Pierwsze treningi powinny być zawsze realizowane w asyście trenera personalnego – dzięki temu unikniemy złych nawyków i od samego początku zwiększymy swoją motywację dzięki szybkim efektom, które osiągniemy podczas treningów z trenerem personalnym. Trener personalny to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych sportowców – takie osoby muszą być przez cały czas w świetnej formie, a trener personalny z powodzeniem będzie czuwać nad naszą formą. Ciągła współpraca z trenerem personalnym zapewni nam optymalną formę przed zawodami, jak również podczas zwykłych treningów. 

Jakie korzyści płyną z treningów w asyście trenera personalnego?

Podstawowe korzyści związane z treningami personalnymi to realizowanie Twoich własnych celów. Trening personalny ukierunkowany jest na osiąganie zadowalających efektów, biorąc pod uwagę Twoją predyspozycje i preferencje. Jest to szczególnie istotne w momencie, gdy uprawiamy specyficzny sport lub jesteśmy osobami posiadającymi specyficzne wymagania. Inna zaleta to stała kontrola trenera. Trenując samodzielnie, możemy szybko stracić motywację, ze względu na brak efektów. Trener personalny podczas treningów będzie stale zwracał uwagę na błędy, które popełniamy, co zwiększy szansę osiągnięcia efektów. To z kolei pozytywnie wpłynie na naszą motywację do dalszych treningów. 

Ile kosztuje trener personalny we Wrocławiu? 

Popularyzacja idei treningu personalnego sprzyja zmniejszeniu ceny takiej usługi. Im większy pakiet treningowy u nas wykupisz, tym mniejszą kwotę końcową będziesz musiał uiścić. Ponadto zapisując się na większą liczbę treningów, dostajesz dodatkową motywację, aby z nich korzystać.

Cena zaczyna się już od 110 zł za pojedynczy trening personalny wykupiony w pakiecie miesięcznym.

Wyznacz swój cel, my pomożemy go Tobie zrealizować!