Jadłospisy

Koniec z Drakońskimi Dietami i „Cudami” na 1200 kcal!
Znamy prawdę – ekstremalne diety nie są skuteczne na dłuższą metę i często prowadzą do efektu jo-jo lub nadmiernego wycieńczenia organizmu. To właśnie dlatego stworzyliśmy dla Was plany żywieniowe, które zmienią Wasze nawyki żywieniowe bez żadnych wyrzeczeń i pomogą Wam w podejściu do bycia fit.
Życie to jedzenie, a my to rozumiemy! Nasze plany żywieniowe pozwalają cieszyć się nawet ciastem, lodami czy ulubioną przekąską, jednocześnie osiągając wyznaczone cele.
Wszystko zależy od kaloryki, którą wybierzesz dla danej diety.
Każdy nasz plan żywieniowy jest starannie skomponowany przez dietetyka i psychodietetyka, uwzględniając wszystkie niezbędne mikroelementy. Znajdziesz u nas diety dopasowane do różnych potrzeb, takich jak insulinooporność, Hashimoto czy zabiegany styl życia! Dodatkowo, każdy plan zawiera listę zakupów i tygodniowy mini-plan, gotowy do wydruku i powieszenia na lodówce!
To naprawdę proste – oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne za pomocą kalkulatora dietetycznego lub wzoru. Chcesz budować masę mięśniową? Wybierz plan z wyższą kaloryką. Marzysz o zrzuceniu wagi? Postaw na dietę z mniejszą liczbą kalorii. Wybierz swój idealny plan żywieniowy już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4